کفش خودت را بساز! معرفی تیم لیبرتو و امتیازات ویژه آن

تیم مهندسی لیبرتو، متشکل از مهندسین برق، مکانیک، کامپیوتر و مواد، از سال 1398 بصورت جدی شروع به کار کرد. هدف اصلی این تیم ایجاد تحولی در راستای ارتقای صنعت کفش ایران به کمک انجام تحقیقات اصولی و اقدام های مفید بود. در راستای این اهداف، نسخه بومی کفشهای برفوت، برای اولین بار در ایران، توسط تیم مهندسی لیبرتو طراحی و ساخته شد. برای دانستن در مورد کفش برفوت و تفاوتهای اساسی آن با کفش‌های عادی، روی این لینک کلیک کنید.

یکی از ویژگی ‌های مهم این کفشها، تطابق قالب آنها با پای ایرانی است که پس انجام تحقیقات مهندسی، اسکن سه بعدی پا و اصلاح قالب انجام شده است. در طول سالیان، یکی از ایرادهای اساسی صنعت کفش ایران، استفاده از قالبهای وارداتی بود که مانع از راحتی کفشها می‌شود؛ چرا که نژاد و ملیت بر روی شکل و ابعاد پا تاثیرگذار است و برای هر کشور باید از قالبهای مطابق همان ملیت استفاده کرد. بطور کلی ایرانیان پاهای پهن با آز بلند دارند و لذا پای اکثر افراد در کفشهای نازک احساس راحتی نمیکند.

تیم لیبرتو با اسکن سه بعدی پا، طراحی‌های سه بعدی کامپیوتری، اصلاح قالب و پرینت سه بعدی موفق به طراحی قالب مطابق یا طبیعت پای ایرانی شد و یکی از دلایل راحتی کفشهای لیبرتو، همخوانی آن با ساختار طبیعی پای ایرانیان است.

کفش خودت را بساز!

بعضی افراد ممکن است به دلیل وجود برخی ناهنجاری های استخوانی و آسیبهای وراثتی یا محیطی، برای ساخت کفش نیاز به تغییر در ساختار قالب داشته باشند. نگران نباشید! در صورت تمایل، اسکن سه بعدی پا در کلینیک پای لیبرتو، توسط تیم متخصصین ما انجام خواهد شد و و نقشه سه بعدی پای شما به دقت بررسی میشود. در صورت لزوم به ایجاد تغییرات در ساختار کفش، با هماهنگی با کارگاه، تغییرات لازم اعمال شده و شما کفش مخصوص به خودتان را خواهید داشت! برای رزرو وقت مشاوره پا و اسکن سه بعدی اینجا کلیک کنید.

به لیبرتو فمیلی خوش آمدید!

از دیگر ویژگیهای مهم کفش لیبرتو، در بر گرفتن طیف بزرگی از سایز هاست. تمامی کفشهای لیبرتو از سایز 30 تا 45 را شامل شده و اصطلاحا یونیسکس هستند.به این ترتیب افرادی که پاهای بزرگتر یا کوچکتر از نرمال دارند، در خرید محصولات لیبرتو به مشکل بر نخورده و سایز مورد نظر خود را به سادگی پیدا خواهند کرد. به دلیل وجود کفشهای مردانه، زنانه و بچگانه در تمامی لاین‌های محصولات، امکان استفاده خانوادگی از کفشهای لیبرتو وجود دارد. اگر بصورت خانوادگی به خرید کفش لیبرتو بیایید، کفش کودک شما رایگان خواهد بود.

لیبرتو، حامی سلامت پای کودکان و نوجوانان

از دیگر ویژگیهای مهم لیبرتو، داشتن لاین کفش کودک و نوجوان است. به دلیل اهمیت استخوان سازی در سن رشد و ارتباط مستقیم کفش با سلامت، پوشیدن کفش برفوت در سنین کودکی و نوجوانی بسیار اهمیت دارد. (بیشتر بخوانید: تاثیر کفش غیراستاندارد بر پای کودکان و نوجوانان در سن رشد. ) با توجه به تغییر سایز سریع پای کودکان و نوجوانان، فرزند شما با اولین خرید از لیبرتو 30% و با هر کدام از خرید های بعدی 40% تخفیف خواهد داشت. این تخفیفها تا زمان ثابت شدن پای نوجوان شما ادامه دار خواهد بود.

دسته بندی شده در: